Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    Köszi mindenkinek. A történet úgy szól, hogy kb 10 éve vettek a feleségével 1-1 új 26" Focust, egy alu Black Forestet (após) és egy karbon Ravent. A mai napig hibátlanul mennek, a Ravennek a súlya brutál, bár sose mértük (S-es váz, Reba, full 3x9 XT, Elixir R fék, DT kerék), de apósnak mindig ott volt, hogy azért na, a műanyag az más. Erre jött a hülye veje, aki először vett egy 27,5" majd egy 29"-os bringát, ami ráadásul karbon, így már jött az infó a nagyobb kerekekről is, és körvonalazódott, hogy akkor legyen egy 29" karbon. Vannak beszerzési források, azokat végigjárva ez lett a befutó, hogy még a nyáron lehessen tekerni. A Focus boltban volt egy gyengébb felszereltség, de a felirat az fontos ;] , így mondták, hogy akkor tudnak rendelni 8.8-at, 2 hét (!!!) alatt itt van. Végül valami nem stimmelt, és "csak" 8.7 lett, aminek örülök, mert ne legyen már jobb telója. :P Kíváncsi vagyok hogy fog neki tetszeni az 1x váltás, de szerintem nem lesz gond, mert lefelé nem teker bele, felfelé meg 30-as pf-tal megy. :D Hétfő reggelre be van jelentve nullás szervizre. ;) Ja, és mondtam neki, hogy a karbon bringa fejcsöve nem bírja el a kormánytáskát, szóval azt felejtse el. :DD

    Miért monti? Mert ez tetszik, mindig is ilyennel ment, sose ülne trekkingre, egyelőre a villanyos sem mozgatja.

    Ha valakit érdekel M-es karbon Ridley egyszerű felszereltséggel (talán Deore, Magura, Judy), 450-500 körüli áron, akkor szóljon, adok elérhetőséget. Nem azt választotta. Illetve majd lehet, hogy lesz egy eladó 26"-os Black Forest, ha nem könyörgöm el gyerekhordó bringának.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák