Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Sziasztok!

    Elnézést ha esetleg ez ide off topic, de nem igazán találtam egyelőre jobb helyet a kérdésemnek. Még múlt hét szerdán (márc 31) elmentem bringázni, kb 22 km-t tekertem, montival ilyen erdős, föld utas terepen, voltak emelkedők is, de ez nekem egy szokásos útvonalam. Ezt megelezően, szombati napom voltam ugyanezen a távon, az után lett is izomlázam rendesen, de szerdáig úgy éreztem teljesen kipihentem. Nos tehát szerdán elmentem és mire haza értem, éreztem, hogy a jobb vádlim eléggé húzódik, kellemetlen, először azt hittem, hogy a szezon eleji szokásos izomláz még. De estére már éreztem, hogy a jobb vádlim konkrétan fáj, ha állni vagy menni kell akkor azonnal érzetem egy ilyen tompa de erős fájdalmat, be is dagadt, vele együtt a bokám és a lábszáram is és tapintásra elég kemény, nem olyan laza és ruganyos mint elengedett állapotban a bal vádlim. Az első 2-3 napban fekvő pozícióban azonnal elmúlt a fájdalom, de azóta már fekve is szokott fájni. Kenegegetem, masszírozom óvatosan, jegelem fel szoktam polcolni és nem megyek sehova, a lehető legtöbbet pihentetem, de nem akar javulni. Nem tudom járt e már itt valaki hasonló módon itt, de most kezdjek el aggódni, hogy ez esetleg nem is izomhúzódás hanem trombózis lenne? Szerintetek ideje volna kihívni az orvosi ügyeletet? Ezt én kúrtam el, mert nem melegítettem be, azt hittem bírni fogom, de hát úgy tűnik, mégsem.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák