Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Hasaggymeg, akkor az a Judy *** ha 20%kal is ilyen :) (mármint konstrukciósan, bár a régi Soloaires villáimat én szerettem nagyon - A Talas meg a Float volt olyan, hogy majdnem ugyanúgy indultak meg, lefelé érdemben nem volt különbség a Recon/Revalationhöz képest, viszont jobban pogóztak).
    Kipróbálnám mit változik 17%os saggal. Plusz beötlött hogy azért is zavarhat titeket jobban, mert gondolom merevvel mentek, ha jól sejtem. Fullyn a tag lesz hamarább zavaró, ahhoz képest a teló az már 0, a Float EVO CTD-m se jut el addig hogy zavarjon, a tag ami hamar idegesít ha nyitva, bocsánat, foxul descent módban van. Utolsó merevemben Dart2 volt, az alig indult meg, kemény volt mint a kő :D.

    Ahh, köszi, bobbing. :R
    Ahogy nézem, máskor is néztem teszteket, ott se nagyon zárják általában. De ha téged nem zavar, akkor jó így. :R
    Szerk: Én kevesebbet megyek fel-e általában gyakoriságban: [link] A pulzus az olyan, amilyen, 1 évnyi vegetálás (sérülés miatt) nem sokat segített :DDD

    jjeahh: én 4ből 3× ugyananyi sagot mérek, elvagyok vele :).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák