Hirdetés

Hirdetés

  • 100 eurónak megfelelő összegen nyit a Tecno Pop 9 5G

    ma Ennyi pénzért meglehetősen korrektnek mondható az eszköz, csak nyilván drágább lesz, mire ideér.

  • Wooting 80HE teszt

    gp Megérkezett a játékos billentyűzetek koronázatlan királyának nagytestvére, a TKL méretű Wooting 80HE, amelyet az elsők között próbálhattunk ki.

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #188316 üzenetére

    Én ezeket a shimanokat próbálgattam: 315, 365, 445, 446, 8000, meg egy picit a Zee-t. Nekem mind bejáratott jó féknek tűntek, kivéve a 8000-est, de annál elvileg széria hiba a nyomásvándorlás. Rockshox telókkal nincs sok tapasztalatom azt leszámítva, hogy nekem Recon RL van, de ezt biztosan ki kell zárni felfelé, mert hintaló, a haverom 30 TK-ja is ilyen és a Yari is. Persze ehhez jól be kell lőni a teló nyomást és rendszeresen le kell szervizelni, különben oda a finom mozgás.
    1eske-nek meg szerintem addig fölösleges találgatni milyen rugóútra van szüksége, amíg nem ismerjük a stílusát és hogy pontosan milyen terepen használná. Hogy még jobban összezavarjam, én a 2.6" vagy pluszos merev trailokat sem zárnám ki, ennyi pénzért komolyabb felszereltséget nyújthatnak.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák