Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Csokicsibesz #187243 üzenetére

    Ez nekem sci-fi. 2019-ben voltam kb a topon, akkor voltam a 175 centimhez 71-72 kg, annál lejjebb csak úgy ment, hogy elkaptam egy hányás—hasmenés-láz vírust 3 nappal a maratonom előtt, amire egy éve készültem, és pár napig semmi nem maradt meg bennem. Na, akkor mentem le 68-ra. De abban az évben 3600 km-t futottam, ami egy hobbifutónak beteg mennyiség. 2020 januárban jött is egy sérülés, aztán lockdown, márciusra már 78 voltam megint. Akkor kezdtem el tekerni, nyilván az első hónapokban párszáz km-től készen voltam, szóval fel kellett futtatni. Azóta 10k km fölött vagyok, csak idén már 3k fölött, de 74-75 kg közé beragadtam, és egyszerűen nem tudok lejjebb menni. Fele-fele ülő-, és fizikai munka, napi átlag 2-3 óra tekerés, 10-15 perc nyújtás, reggelente 50 pushup ébresztésnek, kajára figyelek, de az úszógumi köszöni szépen, jól van, folyik ki a gatyából
    mindenfelé. Nem jó érzéssel veszem fel a cicanacit, na... Pedig a 43 évemmel azért nem vagyok még egy matuzsálem.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák