Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz maximilian4 #178207 üzenetére

    A topikban olvasottak alapján mindenki netről rendeli a Squirt-ot. Szerintem egyedül én veszem a helyi kisboltban :D .

    ggeleven: sokan kergetik az adrenalint kezdőként és esés lesz a vége.

    xy.zsolt: Pont mostanában kezdett kialakulni ez az új montis bandám, de egyelőre eléggé vegyes társaság, egyik felfelé gyors, lefelé meg nagyon lassan csordogál, másik felfelé-lefelé is gyors, de jobban szeret mászni, van egy crosstrekkinges, aki terepen is teker, de lassabban, mint mi és a múltkor is defektet kapott, cserébe aszfalton jól helyben hagy :DDD . Természetesen ebben az új bandában is van egy adrenalinfüggő lejtőfan, pont ő esett el ma. Azt írta amúgy, hogy minden oké, csak rosszul esik a járkálás neki és egyszer úgy elszédült, le kellett feküdjön. Remélem lassan kialakul, hogy ki-kivel bírja a tempót, nemrég csoportos üzenetbe összeszedtük a fél várost, 20 évestől a 70+-ig, férfi, csaj, minden van és mindenki montis. Oda be szoktuk dobni, hogy hova indulunk és aki akar, csatlakozik. Kíváncsi vagyok mi alakul ki ebből, mi lesz a vége.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák