Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz IMIIKE1998 #174732 üzenetére

    Én most csak a hardtail trail bringákról beszéltem :D . A te bizniszeddel az a baj, hogy a legrosszabbkor akarsz 29er-re váltani, most drágák a bringák, ez van. Rockriderrel nincs semmi gond, csak annyi, hogy semmiben nem lesz olyan nagy előrelépés, még kerékméretben sem. XCR ide vagy oda, az is csak egy olcsó rugós teló, mozgásban én konkrétan az XCT-XCM-XCR között semmi különbséget nem éreztem, csak masszivitásban jobb az XCR a többinél. Ha nem sürgős, a helyedben kivárnék és majd használtan vennék valami 29er-t levegős telóval és legalább Deore felszereltséggel, jófajta Shimano hidraulikus fékkel.

    (#174734) Hasaggymeg: nem az a baj, hogy 1000 eur körül ilyen van, hanem az, hogy ezekől a pluszos hardtail élménybringákból legtöbbször többért sincs jobb felszereltségű modell, vagy ha van jobb, az is kompromisszumos, sporlós valamiben. Hogy ennek mi az oka, azt nem értem... a Reaction TM-ből pl. konkrétan ez az egyetlen modell, ha tetszik a bringa, de nem tetszik a gyenge felszereltség, becoptad, mert nincs más opció. Fura, mert xc-kből 300-tól 10.000 euróig van minden.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák