Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz INTELligent #172224 üzenetére

    Ment a visszakövi. Engem nagyon magába szippantott ez a világ. Ne is mondd, nekem is szokatlan még a koskormány. Spd-t egy nap alatt megszoktam anno, de itt még ma is majdnem pereceltem. Teljesen máshogy viselkedik maga a bringa mint egy mtb. Nem úgy kanyarodik, nem úgy fékez, eleve teljesen más az üléspozíciót. Nagyon fura, de tetszik. Az úthibák miatt is volt majdnem perec szintén. Sokszor elfelejtem hogy nem egy 2,4-es wt minion dhr van alattam 35-ös felniken. Repedésekbe, mindenféle csatornafedélként szolgáló dologba kellemetlenül bele lehet futni, főleg mikor már nem elég koncentrált az ember. Tekerés elején még oda-oda figyeltem ezekre, de a végén már nem volt erőm erre is figyelni. Ehhez hozzátesz, hogy évek óta nem kardiozok, csak súlyzós edzés. Nekem most az a tervem, hogy nézek egy karbon kerékszettet outi tekerésekhez, meg használom ezt ha könnyebb terepre megyek, mert azért lesz olyan is. Barátnőm pécsi, ráadásul fent lakik a Mecsekben, úgyhogy lesznek szép közös tekerések (is). A legnagyobb baj, hogy magyar válogatott triathlonos és meg fogok dögleni ha vele tekerek. Na mindegy, esténként visszakapja. 😂

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák