Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rarki72

    tag

    válasz R.U.Z.S.I #172153 üzenetére

    persze más árkategória, de 28 év MTB használat után, mivel teljesen átszoktunk aszfaltra, két hónapja váltottam fitneszre. Felénk is kevés a jó minőségű aszfalt, de elvagyok vele. Igazi kis uzsgyi a szerkezet. Annyi módosítás van rajta, hogy a minimális emelkedésű acél kormányt cseréltem full egyenes, 10 fok hátrahajlású alura és 2 cm-el keskenyebbre, illetve a Shimano patent pedál átjött montiról.
    Kormány fej teljesen sportosra van állítva, mert montin is kb ezt szoktam meg. 7 fokos kormányfej lefelé fordítva és a 3 hézagoló alulról felülre került.
    kb 1200 km-en vagyunk túl és nagyon imádom.
    Egy Baddog Pointer 24 HD 2019-es verzióról van szó, amit én 96 kg-al próbálok agyon nyomni :D
    Köpeny Schwalbe Lugano 28" x 1" (700x25C) 8 bar-on használva.
    Igazából a túlaggódás kérdését az döntené el, hogy mennyire rosszak az utak amin járni vagy kénytelen. Ahol egymást érik a repedések és a lyukacsos hiányok, ott nem lehet vele haladni annyira döcög és ráz. Ha csak "normálisan" szar az aszfalt, ahol azért az autók is tudnak 130-140-el száguldozni, akkor biztosan nem lesz gond a fitnesszel sem.

Új hozzászólás Aktív témák