Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggeleven

    őstag

    válasz ggeleven #164565 üzenetére

    Mont Blanc Tow voyage rapid 3

    Annak, aki lusta/nem ér rá sokat olvasni: nyugodtan megveheted, jó termék. Nem fizetett hirdetés (sajnos!). De ha olvassa lehetséges szponzor, akkor lehet az is. :P

    Mivel senki nem reagált, így kellett vennem egyet, hogy megtudjuk milyen. ;]
    Alapfelvetés az volt, hogy kellett egy 3 bicó szállítására alkalmas vonóhorogra szerelhető szállító költséghatékonyan, de biztonságosan. Tetőcsomagtartót nem akartam és Qashqai-ra a tököm emeli fel a bicókat, az ilyen hevederes megoldásoktól meg kiver a víz.
    Thule biztosan nagyon jó, de sajnos most nem volt rá 90-120-160ezrem felszereltségtől függően. Ez a cucc Dechatlonban könnyen elérhető volt, ha nem tetszik tudom cserélni és van hozzá 3 év gari.
    Gyors tapasztalatok első fel-leszerelés és próba 15 km alapján.
    Pozitív:
    - nem nagyon kell rajta szerelni semmit
    - felrakása valóban egyszerű. Pár csavart kell beállítani és kapunk hozzá szerszámot
    - stabil! a vártnál jobban nem rázkódik, jól tartja a biciklit
    - kulccsal zárható az összes fogókar és a vonóhorogra akasztós rész (ki sem lehet venni a kulcsot nyitott állásnál)
    - kerékpárokkal együtt dönthető a szerkezet (két rögzítőt kell kézzel lazítani) megkönnyítve a csomagtartóba/ból pakolást
    - a próbakör stresszmentes volt...fekvőrendőrök, villamossín, autópálya felüljáró, borzasztó mellékutcák, autópálya 120as tempóval, erős (de nem vész) fékezés nem okozott gondot

    Negatív:
    - a rendszámtáblarögítő kis műanyagdarabot szenvedés berakni és kivenni, szóval (a szabályok betartásával) be kell szerezni +1 rendszámtáblát, amit fixen ebben tudok tartani

    Kérdőjel:
    - asszonypajtás bicója még nem jött meg, szóval nem tudtam kipróbálni több felnőtt mérettel

    A képeket nagyon nem ide szántam, de ha valakit érdekel itt megnézheti (Google Fotók, hogy nem terheljem itt mindenki mobilnetét).
    Mont Blanc TowVoyago Rapid 3 képek

    Ha minden jól megy, akkor csütörtökön lesz egy ~200 kmes teszt 2 felnőtt+1 gyerek biciklivel, utána jövök a bővebb infókkal.

    Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák