Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samujózsi

    tag

    Pulzusmérés, részemről talán utoljára...
    Lementem futni (kivételesen kutya nélkül :D) és vittem a Huaweit, ami csuklón mér, meg párom decás óráját, ami meg mellkaspántos.
    Induláskor teljesen egyformák voltak, "futás" közben minimális eltérés volt köztük, amikor komolyabb, akkor inkább a csuklón lévő értéke volt hitelesebb. 120-155bpm közt változó értékeket láttam mind a két és fél kilométeren max. 3-4bpm eltéréssel a két óra között, de változó volt, hogy mikor, melyik mért többet. Egy eset volt, amikor a decás hosszú időn át fix 133-at mutatott, a huawei meg 150 körül ingadozott. Csakhogy ekkor épp halni készültem, már alig bírtam mozogni, levegőt már ott is próbáltam beszívni, ahol máskor kifújni se nagyon szokás :DD szóval a 133 gyanúsan kevés volt.

    Ami számomra furcsa, hogy futás közben képtelen vagyok igazán magasra feltornázni a pulzusomat, sokkal hamarabb elfogy a levegő vagy az erő, míg tekerés közben már többször volt olyan, hogy a huawei szerint "extrém magas" volt, ami nála asszem, 170 körüli értéket jelent.

    Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Új hozzászólás Aktív témák