Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #139639 üzenetére

    Hasaggymeg és X2N is írta, hogy az újabb telók valamiért nem olyan strapabíróak (csak nem azért hogy sűrűbben kelljen cserélni?!), mint a régebbiek, neked még ha csak 18as a villád, már akkor is az új kategóriába esik. Persze nem ijesztgetni akarok, nem vagyok otthon ebben, csak azt tudom amit tőletek olvastam, és az elég lelombozó sajnos.

    Az egy költséghatékony tanács, hogy használd amíg lehet, csak engem még a mini vibráció is zavar amit az ikon miatt a kormányszarvakon, és váltónyelveken érzek, viszont ha az újabb modellek, még taknyosabbak mint ez, akkor most megint nincs jó választás :F

    --

    Ez a 3-as kategória valami komolyabb besorolás v te találtad ki? :)) hogy lehet javítani? ideát még a 4-es is bukó, legalább 5 ös kellene hogy érjen valamit :P

    -

    Azért mikor versenyzésről beszélek én az amatőrökre gondolok, nem izgat mit csinálnak a profik, itt van pl 6030D, neki SID telója van, és amatőr közép haladó szinten, majd minden hónapban megy versenyezni. Gondolom a lefeléken nem kíméli, csak van ott sziklás v gyökeres rész, esetleg droppok is. Xc versenyről beszélünk ezt bírnia kell egy mai gépnek (ok az enyém nem mai csak 15-ös, de csak nem veterán).

    Megyek még pár kört mielőtt döntök(mondjuk még mindig nem tiszta hogy mire érdemes cserélni), kölcsön adom másnak is hogy észreveszik-e, de nekem elég baj ha én érzem :DDD

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák