Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz ZolkoW #128543 üzenetére

    A biztonság csak egy tényező. Az élvezeti faktor a lényeg. Én sem fullyval hanem merevvel kezdtem de már a belépőkateg suntour telóval is jobb kezelhetőséget kaptam és jobban élveztem. Nem rázta a kezemet annyira. Pedig még egy nyamvadt visszaút csillapítást sem volt benne és 100mm-t mozgott.
    Most sem valami fullextrás gépet használok hanem egy közel 10 éves pitch prot ami 26 colon gurul :)

    Álltalában a Bükkbe járunk fel. Az még csak nem is olyan komoly mint a tátra és az alpok. Hardtail lel voltam elsőnek. A haver ment mint a golyó a fullyval, én meg egyfolytában a féket húztam, hiába próbáltam vele a tempót tartani. Kanyarokban folyamatosan kitört a hátulja sodródott le az ösvényről.. Egy idő után már hagytam had menjen. Had élvezze. Majd valahol bevár.
    Most meg csak vigyorgok. És loholok komám nyomán vagy éppen előtte. És élvezem.
    Szóval én nem ülök vissza többet merev gépre.
    Hacsak nem kezdek el outizni, de az nem az én világom.
    Nyilván mindenki objektívje szubjektív. És tiszteleben tartom ha Te jobban szereted a merev gépeket. Én már öreg vagyok az önsanyargatáshoz. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák