Hirdetés

  • Alan Wake II: Night Springs teszt

    gp Hirtelen, egy E3-pótlék rendezvényen került bemutatásra az Alan Wake II első kiegészítője. A Night Springs három játszható karaktert is ad – de egész biztosan nem azokat, akikre gondolnál.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz trialboj #123739 üzenetére

    De ez mindenhol így van, hogy árulnak szemetet is, amit legyártani sem szabadna...

    Gondolkozom amúgy, hogy miket vigyek vissza a dekába. A gyapjú zokni nem jött be, mert a vádlim közepéig ér, de a gumis része olyan szoros, hogy még a bokámat is szorítaná.

    A kabáton viszont erősen gondolkozom, hogy visszavigyem e. Ha 5+km-re már nem jó, mert 8k-ért ne várjunk csodát, akkor inkább visszaviszem, mert többen írták, hogy 5km-re bármi jó, bármilyen kabátom meg van 2 is, nem kell mégegy. :U

    (Aki válaszolt nekem, de nem válaszoltam volna rá, annak is köszönöm válaszát, csak annyi az új hsz mostanában, kicsit el vagyok veszve... :D)

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák