Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz zoli03 #116260 üzenetére

    Az ember próbál mások kárán tanulni,és bár tényleg lehet csak sima bénázás folyik,de már kisebb könyvet lehetne írni a tubelesness nehézségeit részletező hozzászólásokból.

    (#116263) ShiTmano...ez egy fizetett hirdetés melyből kiderül,hogy csak lágy gumikkal nyersz gördülési ellenállás terén.A grafikon tetszik a legjobban,mintha valami választási kampányból tallózták volna,olyan mintha a tjúblessz pont harmadannyi lenne súlyban mint a belsős,ugyanakkor míg a tetején súlyt ír,az alján a defektállóságot említi. :F Komolytalanok,pedig tényleg vannak előnyei,nem is értem miért ennyire balf@szok. :(

    (#116268) Napfénysüti...röviden miben érzed eddig a leginkább a különbséget a Focus-hoz képest?

    (#116269) Bici...szerintem van olyan a Shimano is mint a Basic. :K

    (#116272) zoli03...én nem leszólásnak szántam,simán megvitatjuk várható előnyeit,esetleges hátrányait.Sőt meggyőzhető vagyok,persze még eddig nem érzem megéri a macera,de ez is változhat. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák