Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Komoly kérdésem van, aszem én is megszívtam...

    Szóval, szerintetek mennyire valószínű az, hogy egy vadonatúj bringánál 8-as van a kerékben? Ugye egy néhány hetes Cube Aim SL 29 -ről van szó, 2,25 -ös Schwalbe Smart Sam abroncsokkal. Mikor először gyanus volt ez nekem, felhivtam a boltot ahol vettem és azt mondták, hogy ne aggódjak ez nem 8-as, csak a Schwalbe ballonos gumikra jellemző ez a fajta "kitérés" és sajnos nem igazán lehet vele mit kezdeni. Rendben, elfogadtam. Az első keréknél ez talán még igaz is, de a hátsónak nagyon durva a "kilengése". És ma bringázás közben mikor lenéztem a hátsó kerékhez, akkor tünt fel ez nagyon erősen. Leszálltam, több percig nézegettem, próbálgattam, oda tettem az ujjam a lefelé menő váz részhez belülre és centiről centire végig pörgettem a kereket szép lassan. Tök egyértelmű volt, hogy magának a felninek is van egy játéka, van olyan része ahol sokkal közelebb volt az ujjamhoz/vázhoz. Ilyenkor mi van? Ez egyértelműen 8-as, nem? Vigyem vissza azonnal egy garanciális javításra? Rohadt nagy macera lenne ez nekem, nincs most kocsim amibe beférne ez a bringa, a helyi bringa szervizesem meg most be van zárva és csak hetek múlva nyit ki.

    (#114986) jjeahh: nagyon szép táj, öröm lehet arra tekerni!

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák