Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eddie1978

    aktív tag

    válasz Hasaggymeg #113463 üzenetére

    Pedig tök jó, hogy nem kell kimenni a pridera, hogy felvehessünk mindeféle feszülős rikitó színű cuccot. :DDD

    6030D:

    Nem böki. :))

    wax:
    Még nem számoltam össze. Majd összeszámomolom. Előszőr vettem egy adag gyertyát majd később még 2kg viaszt tartaléknak. A tartalékból eddig 100g ment bele mert most nyárra sűrítettem. Ebay-en vettem MoS2 port (lásd Molten Speed Wax), BN kerámia port (lásd Finish Line caramic olajak) és PTFE port (lásd Molten Speed Wax). Ezeket mixeltem össze. Ahogy nézem, még az unokáim is ezt fogják használni. Van még egy ilyen adagra való mindenből.

    Koszol ha hozzá érek. A MoS2 és a BN miatt. Én annyira nem vagyok erre kényes. A lánc egy gépelem, ami kenve van. Ez ilyen. Viszont rohadt jó. Nem szedi össze a retket. Bírja a vizet is. Minden kenés előtt benzinben elmosom. Az előző láncomon nem tudtam mérni kimutatható kopást a Shimano kopásmérővel 2500km után. Tolómérővel biztos lehetett volna. Sajnos az a lánc szétnyílt. Nem raktam vissza. Persze nem vagyok erős. Lehet egy 8000W-tal közlekedő emberke már rég szét tiporta volna wax ide vagy oda.
    A wax jó. :)

Új hozzászólás Aktív témák