Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz 6030D #110706 üzenetére

    A saras verseny miért nyírja ki a bringát? Ha utána lemosod nem lesz rendben? Úgy értem hogy ha eső nem esik közben, akkor többnyire csak felverd a sarat, és a lánc meg hajtás kicsit jobban kopik, de a bringa egyéb alkatrészei csak nem mennek gallyra, vagy tévedek?

    Idén már voltam vagy 3 elég sara túrán, holnap meg jön egy kisebb verseny, ami hasonlóan taknyon való kacsázás lesz, az egyetlen különbségnek azt látom hogy ott nem fogok olyan sűrűn megállni kivésni a sarat a kerekektől, de ettől még nem egyértelmű mit tesz tönkre a sárban csapatás.

    Pl az össztelós bringám forgáspontjai károsodhatnak? Nincs az rendesen lezárva?

    A csengős témára meg azt mondom, hogy sokkal többet segít ha megtanulsz hangosan kéz v ujj nélkül fütyülni. Gyalogosokat ritkán sokkolok, max ha nagyon sietek és kikerülhetetlenül lezárták a bringás utat, de autóknál többször volt óriási segítség már csak az elmúlt 1 hónapban is.
    Tolat kifele, és nem vesz észre, egy hangos fütty és egyből megáll, múltkor autóval mentem és reflexből ráfütyültem 1 szabálytalanul kanyarodó autóra : ))))

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák