Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Toobee #110559 üzenetére

    Sosem próbáltam spd-t, de flat-ből párat mostanában igen. Én a műanyag kompozit széles-lapos, éles tüskés pedálokra esküszök, ha az spd-ktől eltekintünk, akkor terepre szerintem a legjobbak. Persze igény, ízlés kérdése is, van aki fél, hogy az éles tüskék belemarnak a lábszárába, mást meg az zavar, hogy tönkreteszi a cipők talpát, szal hátránya ezeknek is van, kérdés, hogy miben vagy hajlandó kompromisszumot kötni. Az én lábszáramat még a sajátom sosem bántotta, a cipők talpát viszont hosszú távon valóban szétcseszi. Minden más szempontból viszont abszolút elégedett vagyok vele, hihetetlenül jól bírja a strapát, nem akar kotyogni, mivel anyagában van festve, nem kopik, nagyon tapad és ugyan én nem vagyok grammániás, de valahogy ha megszokod, hogy lkönnyű és lapos a pedál, utánna rossz érzés egy vaskosabb fémet taposni. Ezek sem lehetnek rosszak: nukeproof, race face, ht.
    Az ilyen spd/flat feles pedáloknál én attól tartanék, hogy magától folyton elfordul és sosem az az oldala van felül, amit használnék :D . De lehet, hogy hülyeség és nem zavaró.

    Napfénysüti: Gondolom ez amolyan komolyabb belépő volt.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák