Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz trialboj #108387 üzenetére

    Vegyünk konkrét példát.Az én esetemet véve,mondjuk van 40/30/22 és abból csinálnék pl. 38/24-et.Először is mivel vázra szerelt az első váltóm,40 a minimum fogszám amit elől használhatok,kisebb (pl.38) már túl messze van a terelőtől (ott~2-3 mm kellene legyen a legkülső tányér fogai és terelő között),ahhoz,hogy a tányéron maradjon a lánc,tovább már nem engedhetem lefele a konzolon.A középsőt 30-ast persze kezeli,mert a nagy így korlátként működik,arra nem engedi leesni a láncot.Másodszor nem tudom arra a hármas hajtóműre hogyan szerelhetnék más méretű tányérokat,méghozzá kettőt a 3 helyett ahhoz,hogy amint írod,a hajtókart ne kelljen cserélni.Szerintem sehogy.
    Ami a csapágyat illeti,a hármas és kettes hajtőmű láncvonala között mivel csak 2mm a difi (egyik 50,másik 48mm) azt szerintem ki lehet hézagolni,így az járható út.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák