Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    Sziasztok,

    Egy kis tanácsot szeretnék kérni. Van egy kb. 15 éves MTB-om, ezt használom évek óta csak városban. Régóta gondolkodok rajta, hogy városban valami másmilyet kellene használni, könnyebbet, vékonygumisat. Kb. ilyen szinten értek a dolgokhoz :)
    Olvasgattam erről a fixi, meg single speed dologról, és érdekelne, hogy mondjuk az utóbbi jó lenne-e nekem. A fixi már koncepció szinten nem tetszik a folyton mozgó pedál miatt, viszont az egysebességes szerintem jó lenne. 189 cm vagyok, és kb 100 kg. Egy 48/16-os egysebességes szerintetek jó lenne nekem városban?

    Másrészt meg vásárlással kapcsolatban lenne kérdésem. Egy ismerősöm házi építésű bringáját meg tudnám venni, egy régi csepel bringából csak a vázat tartotta meg, minden mást lecserélt, és kb 60 km-t ment vele azóta. Ilyen alkatrészekből (is) áll:

    külsőgumi: Schwalbe Lugano
    belsőgumi: Continental Race
    fékkar: Tektro
    fékek: Saccon
    hajtómű: acél (monoblokk)
    első agy: Quando
    hátsó agy: Joytech

    súlya: 12 kg

    Ami nekem nem tiszta hogy milyen a váz anyaga. A kerekeken ilyen virsligumi van (még egyszer bocs a hozzá nemértésemért).

    Szerintetek jó vétel lenne egy ilyen bringa számomra? Az ára megfelelne, a véleményre lennék kíváncsi részetekről.

  • NeoExDeath

    aktív tag

    Sziasztok,

    Szerintetek létezik olyan maszk amitől nem párásodik a szemüveg? Tavaszi, nyári, őszi használatra kellene? Respro-t nem merek venni, mert drága, nem lehet kipróbálni, és nem hallottam jókat róla ilyen szempontból. Vettem Obiban szelepes Venitex maszkot, de egyszerűen nem tudom úgy feltenni hogy ne felfelé távozzon a levegő egy része.

    Nekem olyan maszk is tökéletes lenni ami csak a szájat fedi orr alattig, de nem hiszem hogy létezik.

    Szerintetek érdemes próbálkozni, vagy vesztett harc a maszk párásodás nélkül?

Aktív témák