Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz raczger #46336 üzenetére

    Én ma rendeltem pár munkatársammal. 89.555Ft :D Régebben sokkal jobb árak voltak, most már hogy ilyen sokan rendelnek kelet Európából felment sok mindennek az ára. 2 éve még voltak nike cipők 5k -ért, pólók 700Ft -ért stb. Amióta hivatalosan elérhető magyar nyelven az oldal azóta drágábbak lettek.
    Az viszont jó hír, hogy Miskolcon és Debrecenben is nyitottak boltot, ebből nekem az jön le, hogy Budapesten is nyitni fognak hamarosan.

    Amúgy végig lehet trackingelni a csomagot, mert dhl hozza. Nagyon segítőkészek a futárszolgálatnál. Általában olyan 5 munkanap a kézbesítési idő. Kb. 20 rendelésen vagyunk túl, 2x volt hiba. Egyszer egy cipő egyszer pedig egy pulcsi helyett jött más dizájn mint amit rendeltünk. :)

    fpeter07:

    Én nem vennék meg ilyen bicajt. Ha alváz szinten írtok szerződést személyi igazolvánnyal + 2 tanú akkor esetleg.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • belaazallat

    addikt

    válasz raczger #46336 üzenetére

    Holnap kapjuk kézhez a csomagot, sógorék már többet rendeltek innen, neki semmi bajuk nem volt.

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Aktív témák