Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz ---Lasali--- #38612 üzenetére

    HS33-ról én is mindenhol azt hallottam, hogy az atomrobbanást is túléli. Már amennyiben ez az, bár túl sok egyéb opció nincs :D

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • _seth_

    veterán

    válasz ---Lasali--- #38612 üzenetére

    Na igen, én mint lelkes amatőr is a lehetőséget láttam meg mindenben, hogy ha 1-2 alkatrész rossz lesz akkor is még megérje. Enyémnél a monoblokk nem is bírt ki 150 kilométernél többet de tekintve, hogy négyszögtengelyes rendszer nem került sokba a javítása igaz még alakítottam a bringán de a monoblokk kivételével akár úgy is hagyhattam volna bár végül azt is teljesen szétszedtem, megtisztítottam ami jót is tett a bringának és persze mindent be kellett állítani. Páromét is úgy adták el, hogy a külseje leharcolt... amiről kiderült végül, hogy szinte új állapotú csak össze volt ragasztózva ami vízzel nem jött le, de nitrohígítóval már olyan lett mintha új lenne. Ami nagyobb meló volt az a zsír-olaj-homok-por alapanyagú lerakódás mindenen de ez is inkább csak aprólékos meló volt mint nehéz vagy bonyolult :) Igaz az enyém zsákbamacskaként érkezett postán de bejött, páromét élőben is meg tudtuk nézni és már ott is láttam, hogy jó vétel a koszréteg ellenére is :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Aktív témák