Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz hoffman_ #18232 üzenetére

    Ha az SPD cipőt egy leárazott, maximum egy nyarat kibíró tucatsportcipőhöz hasonlítod, akkor tényleg drága. Ha egy jó platformpedált és egy jó túracipőt hasonlítunk egy jó SPD pedál+cipő pároshoz, akkor már hasonló árban vannak (ettől függetlenül - az előző hozzászólásomnál nem néztem meg - a Taho ára csúnyán felment, én még 20e-ért vettem).

    Szerintetek egy ilyen Ritchey nyereg mennyire maradhat el az SMP-től és hasonlóktól? Tény, hogy nem ugyanaz, se ár, se tervezés, de ezen is van lyukacska.
    Két lehetőség van:
    1. próba, szerencse, e' öröm, e' bódottá'
    2. próba, seggfájás, Tom Ritchey minden al- és felmenőjének emlegetése

    Nincs mit, hogy segíthettem :P

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • rétisün

    veterán

    válasz hoffman_ #18232 üzenetére

    sajnos (jó, kényelmes) nyerget találni a legnehezebb talán az összes cucc közül, mivel mindenkinek más kényelmes.
    én (ha jól számolom) 5.-re találtam olyant, ami jó, bár betétes bicajosnadrág kell hozzá. ráadásul egy korábban évekig használt, kényelmesnek tartott nyerget visszaraktam a keresgélés során, és elcsodálkoztam, hogy tudtam ezen évekig megülni? :Y

    szóval nincs más, keresgéli, próbálgatni kell, illetve ha olyan van, ami több embernek is bejött (SMP) az azért egy jó kiindulási alap....

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák