Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz 04ahgy #4173 üzenetére

    Ami 99% és nagyon sokaknak bevált innen, akiket tudok azok 4-5 ember innen és nem volt rossz egyik sem.
    Ez az az említett lámpa.
    Van még updated version is ami mutatja a gomb mennyi van hátra még az akkuból illetve az akkupakk tetején akkufeszt lehet nézni ami szvsz csak felvágásnak tettek oda.
    Értelme 0. Bringázás közben nem azt fogod nézni hanem a gombot, töltéskor meg azt, hogy a töltő zöldre váltott. Tehát még egy hibaforrás sajnos.
    Van még ez amit én vettem, de ebben meg P7 led van...
    hatásfoka nem olyan jó mint a XM-L-nek, kb. 100-150 lumen különbség illetve más szögben sugároz sokkal szórtabban ami jó.

    A választás a Tied, senkinek mostantól nem fogok ajánlgatni semmit se mert látod, 4/1 lámpa működött csak megfelelően...
    Tehát mindenki csak saját felelősségre rendeljen DX-ről bármit is!
    Benne van a pakliban, hogy bármi elromolhat és ami el tud romlani az el is romlik.

    Ha találsz innen, vagy aprón használt Magicshine lámpát akkor az is egy nagyon jó alternatíva mert azok be vannak 'járatva'.
    Csak MJ-816-ot ne vegyél mert egy oldalon írták 33%-a rossz volt amit vett...
    Beletört a tartó (túl nehéz a lámpa) csavarja, kapcsoló nem működik, töltő felrobban meg ilyen érdekes hibajelenségek.
    Javaslom próbálj egy használtat kifogni mint ahogy én is eladogattam a lámpáimat használtan mert azok jók és be vannak 'járatva'.
    De eBay ismét kiesett, ne eBay és ne valami külföldi oldalról.

    Szerk.:
    Remélem DX legalább fizeti a ledet ingyen elküldi ha már ekkora bénák, hogy wrong leddel küldék..
    15 USD a led..

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Aktív témák