Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silent77

    veterán

    válasz Surda- #25287 üzenetére

    Köszi, és köszönöm a segítséget is!
    Várjuk nagyon. :)

    Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

  • killerjohn

    addikt

    válasz Surda- #25287 üzenetére

    Szerintem tökre nem jó példa, mert a jó ételhez ugyanúgy elég egy közepes edény meg rendes alapanyag, mint a szar ételhez, csak érteni kell hozzá hogyan csináld meg :) Tudom, mert én vagyok a családban a nagy főző ember (hétvégén itt hegyekben állnak az emberek nyaranta), persze nem szuperspéci dolgokról van itt szó.

    ON: Figy, az érdekel, hogy hozzam egy Nespresso-féle ristoretto szintjét. Mármint először! Baby + Hario + no magic és b@szakodás. AZTÁN ha ez meg van a maga teljes igénytelenségével, akkor onnantól már lehet hobbizni, PID-ezni, milligrammokban mérni a tamperelést, meg a századmillimétereket állítani a darálón, meg vizet tiszítani, és felvágni a haverok előtt. De az első lépés egy stabil nespresso minőség, akkor is ha most undorodtok tőlem, bevallom. Viszont ha 45 percig kell imádkoznom az északi istenekhez, hogy aztán kapjak valamit ami alulról közelíti a másnapos vizezett nespresso-t, csak azért mert 0.5 nyúlseggnyivel jobban kellett volna tamperolni, akkor most szóljatok, mielőtt belefogok :)

    Egyébként erre teljesen jó példa (szerintem) a kompaktról átállás DSLR-re. Ha az első DSLR gépemmel szarabb képet kaptam volna, mint a kompakt trágyával előtte, akkor lehet hogy visszavittem volna még aznap. De nem, mert jobbat kaptam, örültem, bódog vótam, aztán kb 2 év alatt megtanultam rendesen használni, a trükköket, a beállításokat, a játékot a fénnyel, vakuzási módszereket, stb. És most mégjobb, mégkirályabb képeket csinálok, és mégbódogabb vagyok ;)

    ronin s8: nem hiszek neked :DDD (na jó, hiszek, csak furcsállom, látva a nagy igényességet errefelé, egy esztergálós poénra nem ilyen reakcióra számítottam :C )

    tamper állvány <- próbálom dekódolni, de nem értem :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák