Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elekellek

    csendes tag

    válasz PeterAgos #72343 üzenetére

    WDT-hez csináltam egy olyan hardvert, ami egy bambusz fogpiszkálóból és egy darabka, eredetileg műanyaggal bevont zacskókötözőből áll. A kötözőt meghámoztam, a pár tizedmilliméter vastag rozsdamentes acéldrótot a fogpiszkáló kis esztergált hornyából indítva feltekertem, a végén pedig annyi lóg ki, hogy majdnem leérjen a kosár aljáig.

    Ezt használtam eddig a Fiorenzato F5-höz. Aztán pár napja annyi vendég volt, hogy teljesen összezavarodtam, és elfelejtettem védétézni – és láss csodát, finomabbakat húztam, mint eddig. A lefolyás szemre ugyanolyan. Fene se érti. (Ami még hozzátartozik, hogy WDT után még a Pal's tech kütyüt is használom, azt nem szoktam elfelejteni.)

    Közben épp most veszem használatba a Parcitól vett Compak K10-et, ami a fenti észrevételt ugyan nem befolyásolja, de most túl sok lett a változó ahhoz, hogy tovább kísérletezzek disztribúció témában, illetve hogy elfogulatlannak tarthassam a tapasztalataimat.

    Mindesetre mindenkinek javaslom, hogy tegyen egy-két próbát tömegoszlatás nélkül is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák