Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz bl4ze #19168 üzenetére

    itt
    Most már szerintük én kértem sötét pörkölésből a kávét, ezzel már nem látom értelmét, hogy vitába szálljak...
    (gondolom olyan nyugaton elterjedt, és használt felfogásról, miszerint a vevőnek mindig igaza van, még sose hallottak)

    (soha életemben nem kértem sötétből sehol, párom is hallotta hogy világosból kértem)
    Az is érdekes kérdés, hogy a sötét vajon mi volt, mert ők azt mondták hogy kizárólag 100% arabica, Workshop kávét használnak, amikor nem ízlett, és rákérdeztünk, hogy miből van ez.
    Ha egy baristának nem elég jel, hogy otthagyom szinte az egészet, akkor szerintem már felesleges tovább feszegetni a helyszínen vele a témát, hogy jó-e a kávé.
    (itt pedig egyesek szerint Danesi-t is használnak)

    Mind1, túlzottan nem izgat a kérdés, marad elég jó kávézó, és szerencsére otthon is olyat tudok főzni ami ízlik. Csak ez a perrel fenyegetőzés eléggé meglepett, nem ezt vártam, még ha indulatosan is fogalmaztam.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák