Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillBorn

    senior tag

    válasz Graphics #185 üzenetére

    Én tegnap éjjel Alzáról beújítottam egy Nord 3-at (16/256 - fekete, tokkal, üveggel, szállítással, 2 év garral 150k). 3 napon belül visszaküldött felbontott.

    Azt láttam itt HA-n hogy a használt xiaomik ehhez képest nagyon túl vannak árazva. Volt HA-n egy 1 éves 8/256-s 12T Pro még 2 év telekom garival 105k-ért pár óra alatt elvitték, a többi mind 140k körül van, akkor meg már pár hetes 13T-k vannak 170k körül, igaz szintén 8/256 kivetelben. Hát én is szívesbben választottam volna 80-120 között valami flagship killert, de nincs, használtan sem.

    Ha maradnál xiaomi vonalon, akkor gshopperről F5- 12/256-ban 120 körül, azt 3 évig le van a gond. Karira sajnos már nem ér ide. De F5 alatt sztem nem érdemes egy tech kedvelőnek nézelődnie. Vagy jövőre Note 13 sorozat, de sztem itthon az is 150k+ lesz a 13T-nél gyengébb hardverrel/kamerával. Sok lehetőség sajnos nincs Xiaomi terén, rá kellett jönnöm. A Nord 3 meg papíron a 13T körül/felett van. Nyáron jött ki azóta szemezek vele de a kezdőára nagyon sok volt (215k), meg xiaomi vonalon akartam maradni. De ott kb. az F5/Pro és 13T-n kívül nincs olyan minőségű termékuk amire, ha az árat nem nézzük, igent mondanék. De már egy 8/256-os 13T-ért sem adnék 170k-t így 2024-be kacsintva, a 12/256-nek kellene ott lennie.

    "I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

Új hozzászólás Aktív témák