Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • merqree

    őstag

    válasz ledgeri #1001 üzenetére

    A bitwardent nyitó 2fa is a bitwardenben volt tárolva? not good.
    Jó ötletnek tűnt, és nem gondoltam arra, hogy lehet olyan élethelyzet, hogy kelleni fog. Sosem kellett :( Most kellene, csak nincs. :W
    Biztos minden korábban belépett eszközöd, azóta is online van, vagy/és "lefrissült"?

    Mindenhol kiléptetett, szóval szívás :(, amit meg offline-ba tudtam tenni, ott pedig úgy volt beállítva a bitwarden firefox kiegészítő, hogy mindig be kelljen lépni :D :D Minden adott lett ahhoz, hogy szívjak.

    Ha teló is volt (vagy bármi más TOTP app), akkor még egy fokkal könnyebb.
    Telefonon bitwarden applikáció van.

    De a legjobb, amit ajánlani tudok, mert ilyen krízisben a legjobb: aludj rá egyet! De tényleg. Nem betörtek és rabolnak, hanem csak te nem jutsz be. Ergo, márol holnapra nem veszítesz többet, viszont lehet, hogy valami eszedbe jut, vagy csak az, hogy rátervezel, hogy na akkor holnap délutántól estig csak ezze, már "önirányítottabb" helyzet.

    Abszolút értem mit akarsz ezzel mondani.
    A baj az, hogy nincs meg a recovery key. Ha az meglenne, akkor simán be tudnék lépni, de így never ending story.
    Nyílván írtam a supportnak, ahonnan piszok gyorsan jött válasz, de gyakorlatilag azt mondják, hogy ők nem tehetnek semmit. Azért az érdekes, hogy 2FA-t nem tudják kikapcsolni. Valahol meg érthető a dolog, hogy nem fogják kikapcsolni, ha lehetne akkor sem....

Új hozzászólás Aktív témák