Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz whitezo88 #49054 üzenetére

    Itt egy szó sem esett arról,h nem biztos,h ennyiért megveszik, konkrétan az hangzott el, hogy fix áron megveszik, ergo megtörtént egy szóbeli szerződés, ami kötelezi a vásárlót, hiszen ha nem veszi meg annyiért, akkor azzal megkárosítja az eladót...
    A képek tökéletesen tükrözték a telefon állapotát és semmi olyan sérülés nem volt rajta, amivel ne lett volna tisztában a vevő.
    Egyszerűen annyi történt, hogy a kedves vevő nem végezte megfelelően a munkáját és el sem olvasta a hirdetést, mivel a kollégájának azt mondta, hogy csak olyan eladóknak írt, ahol oda volt írva,h szép állapotú a telefon, ami az én hirdetésemben nem szerepel, ergo a képeket sem nézte meg valószínűleg és a hirdetést sem olvasta el valószínűleg. Egy korrekt üzletvezető ilyen esetben vállalja a felelősséget a dolgozója hibájáért és rajta leveri a kárt, de itt nem ez történt...
    Mint írtam, hogyha azt írta volna,h megnézi és meglátja, mennyiért veszi be, akkor teljesen korrekt lett volna a dolog, mert akkor rajtam áll,h vállalom-e az utazással járó költségeket egy bizonytalan üzlet miatt, de itt egy biztosnak mondott üzletért vállaltam azokat, ami a vevő hibájából nem jött létre... :U

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák