Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    Már erősen leszoktam HAndrisnál a commentelésről, de itt azért vicces dolgok pörögtek: [link]

    Ezt külön kiemelném:

    "FIrIeIdIdIy: Nem kocsmában, inkább a Szaundon lehet oltogatni a sok ájfónos divatbuzit. Anno S2-vel haverral 2 éve totál beégettünk több társaságot. Idén is megyünk, reszkess Zamárdi:-)"

    "FIrIeIdIdIy: Perszehogy a zenéért megy az ember, de tudod milyen jó érzés közbevágni egy almaszökevény mondanivalójába? Haveromnak adtam el a törött kijelzős S2-met. Másnap kikerekedett szemekkel jött (3GS-ről váltott), és nem hitte el, hogy végre pendriveként is tudja használni a telóját. Azóta megfertőzte a kór, és már ő is felháborodottan beszél az Apple zártságáról, hogy éveken át hülyére vették. Elnézést is kért tőlem, hogy nem hitt nekem. De mára legyen ennyi elég, hétfőn jön az első tesztem!"

    Az ilyen idiótákat hol hányja ki magából a világ? Ezeket tényleg ez boldogítja? Ennyire elhülyült ez a nemzedék?

    Egy ilyen megtalálna a való életben, az hét szentség, hogy nagyon csúnyán elküldeném. Ha tovább erőlködne, akkor lehet küldeném utána a nevelő célzatú pofont is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák