Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kommy

    veterán

    Szerintem annak éri meg az iPad mini aki most akarja megvenni az első tablet-jét és nem akar elszakadni az iOS-től. Nekem semmi gondom nincsen vele igazából persze, jobb lenne a retina kijelző, de fel kell fogni, hogy akkor a súlya nem ennyi lenne mint most lett, hanem azért jóval több, mivel akkor növelni kellett volna az aksi kapacitását, hogy tartani tudják az aksi időt amit kibír.

    Én mondjuk most még a 2-est sem cserélném le rá, igazából amire használom tökéletese lenne, de lehet, hogy a megszokás miatt kicsinek érezném. Viszont az tetszik, hogy levékonyították a keretet, vagyis nem pontosan ez tetszik, hanem az, hogy emiatt bevezették azt, hogy lehet a kijelzőt is fogni anélkül, hogy zavarná az iOS működését (elvileg az össze iPad-en működik 6.0.1-től, 6.1-en biztos megy teszteltem, és nekem sokszor kényelmesebb így fogni, hogy nem kell figyelni, hogy belelógok e a kijelzőbe. ).

    Az elmúlt napokban elég sokat játszottam (carmageddon) iPad 2-n, és azt kell mondjam nagyon jól bírja.

Új hozzászólás Aktív témák