Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Everman #35041 üzenetére

    te mindent tudsz! :D mikor lesz már i4 a t-nél? :DDD

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • AttiQa

    tag

    válasz Everman #35041 üzenetére

    Srácok!

    Tök felesleges ezen vitázni. Adott egy ország, ahol a tömeg hitelbôl részletfizetésbôl él, hozzászoktott. Sokkal könnyebb eladni így itt valamit, mint egyben kifizetni.
    Az teljesen igaz, hogy a nagyobb csomaggal sokkal jobban megéri, mivel kevesebbre jön ki a teló, de csak annak, akinek szüksége van arra töbletre, amit az a csomag ad. Ezen nicns mit vitázni.
    Viszont a kisebb csomagokkal már más a helyzet! Ott a részlet a lényeg, mert így eladható!!!
    Én is függetlenûl vettem tök újat, és nem kerül annyiba, mint ha T-nél venném. Mármint a teló. A csomagom vállalati, szal erôtlen próbálkozás lenne a T csomagját összehasonlítani az enyémmel.
    Senki, pontosabban 10-ed annyian vennék, ha 250e lenne kirakva. Az embereknek nincs erre pénzük. sztem ezt mindenki beláthatja, aki meg ezze felvág, hogy márpedig ô simán, annak nem kívánok mást ,csak hogy ennek az összegnek a 2xresét költse gyógyszerre! Nem azért mert telik rá, hanem mert nem tudja befogni a pofáját és veri a nyálát!
    Ez nem Nektek kettôtöknek szól, mielôtt félreértenétek!

    PEACE!

    Megpróbálok örökké élni, eddig sikerült!

Aktív témák