Hirdetés

Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Enjoy #20139 üzenetére

    "Jóbarátom keresztapjának van kint Saltlake Cityben Nexus One-ja és 3GS-e, ő írta nekünk a tapasztalatait. Biztos elfogult akkor a Nexus One iránt. "

    A Google max 10 órát ír beszélgetéshez (tesztek szerint meg 7-8), az Apple 12-t és ez nem marketing, mert használtam már ennyit és nekem elsődlegesen ez számít, nem az, hogy 5, vagy 6 órát tudsz játszani egyhuzamban.

    "Azon kívül mindent funkcióját kiélvezem, s minden este 9-10körül arcomba dobja a 10%-os szövegét, és akkor még messze van a nap vége.. "

    Piros jelzést én még a saját készülékeimen nem láttam, pedig lassan 3 éve használok ilyen cuccost és van, hogy le sem teszem a kezemből (igaz, szinte egyáltalán nem játszom vele, ellenben netezek, beszélek, zenét hallgatok, irodai szoftvereket futtatok stb.).

    "Had ne kelljen részleteznem, hogy mit mennyi ideig használok. "

    Pedig lehet, hogy jó ötlet lenne, mert elképzelhető, hogy valami olyan cuccot raktál fel, ami a háttérben folyamatosan gyilkolja a procit és ezért merül ennyire.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Aktív témák