Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    Sziasztok.
    Szerintetek mit tehetnék, hogy elkerüljem az Android hülyeségeit? 4-5 év max egy telefon, mert folyamatosan nő a rendszer által foglalt terület, takarítani nem lehet egykönnyen (ennek azért utána nézek, mi a nehezebb út). Pár év után már belassul, naponta kell tölteni, stb.
    Sosem vettem drága telefont, mert telefonálni kell, meg netezni/olvasni.
    Tudom, ez így nagyon low-tech felhasználási mód, de felmerült bennem, hogy veszek egy felújított iPhone-t. Csak nem tudom megéri-e.
    6-7 éves 6S széria kezdődik 50 ezertől, aztán fel a csillagos égig. Kíváncsi lettem, mit tud ma egy 6S? Mire elég, meddig húzza még?
    Melyik széria lenne az, ami nem lassulna be 3 év után, mint az Android?

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

  • TGWH

    őstag

    Köszönöm a válaszokat. Majd ha nem bírom, valamit nézek, egyelőre fogalmam sincs mit.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák