Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szezso15

    addikt

    válasz lypen99 #305678 üzenetére

    Én is 11-ről váltottam pont, nagyon szerettem azt a telót. :) 4 évig használtam, 84%-os akksival kapta meg mutterom tőlem. Az biztos, hogy annak a 84%-os akksijához képest kb. 2x-szer annyit bír a 15+ az én használatommal. Egy nap alatt még nem sikerült lemerítenem, bár nem vagyok power user. A legdurvább eddig egy pozsonyi út volt, kb. 2,5 óra navi, zene BT-on, pár fotó elkattintva, plusz random nyomkorászások (pl. Google Maps), akkor volt 48%-on a nap végére úgy, hogy 100%-kal indultam itthonról kocsival.

    Összességében nincs meg az a wow-faktor, mint amikor az i7-em cseréltem le az i11-re, ott rendesen a földön volt az állam. A kamera sokkal jobb, de nem eget rengetően (bár nem vagyok fotós szakértő), a kijelző sokkal szebb, ott azért látszik a más technológia meg a jóval több pixel, de nekem az i11-gyel se volt semmi bajom. Jó a dynamic island, de ellennék nélküle is.

    Szummázva én nem bántam meg a cserét, 4 évente cserélek telefont, de azért nem tettem le a hajam a hatalmas fejlődéstől. :) Ha egymás mellett lenne a két telefon, akkor nyilván feltűnőbb lenne a sebesség, kijelző (a múltkor megnéztem valamit a mutteromnak adott i11-en, azért sokkal fakóbbnak tűnt hirtelen), stb., de akkora ugrás nem volt, mint az előtte lévő váltásnál.

    Remélem ez elég infó. :)

    *Hajrá Loki!* i15+

Új hozzászólás Aktív témák