Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M1995

    aktív tag

    válasz Aszpirin #298420 üzenetére

    Nem szaporítom tovább a szót, a design szubjektív. Ha valakinek nem jön be, ne használja. Én csak annyit mondok, akartak egy szép, lapos egeret. Egy Lamborghinire se mondjuk elbaltázott mert nehéz kiszállni belőle és nem fér bele sok csomag, mert nem azért csinálták.
    Rengeteg másik egér közül lehet választani a többi gyártótól, olyat amilyen a Magic Mouse csak az Apple csinál, akkor ez miért fáj? Semmit nem nyernénk, ha az Apple is csak szokványos görgős egeret csinálna. Magic Mouse, Magic Trackpad (az se jó?) vagy 3rd party egér, lehet választani.
    Amúgy ha nem koptak meg emlékeim, az MX Mastert kifejezetten rossz volt töltés közben használni, egyszerűen zavart a kábel, inkább nem hagytam lemerülni. Nem volt probléma.
    Szerintem kitárgyaltuk, adjuk át a terepet az új iPhone vásárlók kérdéseinek.

    iOS 17 klassz újításairól már sokat írtam, most pár dolog ami még mindig bosszant:

    App Library: továbbra sem lehet saját kategória szerint, vagy a nézetet változtatni, marad a Spotlight és saját folder módszer

    Widget: másik méretet nem lehet változtatni, el kell távolítani, újra kirakni kívánt méretben
    Főképernyőre tett widget: nem lehet a nevet kikapcsolni, teljesen felesleges, úgy kellene ahogy a Today View oldalon szerepel

    Settings: kategóriákhoz nem nyúltak, pl. auto-brightness lehetne a fő display menüben, nem a kisegítőben, szerencsére Spotlightból gyorsan elérni, ezért nem akkora ügy
    Viszont sok elemre nem lehet rákeresni se a Settings tetején, se Spotlightban: pl. Music kapcsán "Crossfade" és "Dolby Atmos" keresésre semmi, de a "Sound check" keresésre szépen kidobja a vonatkozó részt, hát ez így vegyes.

    Apple Music: kereső buta, továbbra se kezeli ha egy betűt elírsz, kimarad, a beállításokat az appból is el kellene érni gyorsan
    Notes: gyorsjegyzetet nem lehet zárolni

    Záróképernyő: továbbra se lehet kikapcsolni, változtatni a kamera, lámpa ikonokat

    (ennél nagyobb bajunk ne legyen)

  • Lefty

    addikt

    válasz Aszpirin #298420 üzenetére

    En macbook-hoz vettem magic mouse-t, de nem gondoltam, hogy ilyen szar. En visszakuldtem. Lagos, a gesture-ok hasznalata vele eleg idegesito, a gorgetes meg el is ment, de a lagot nem birtam ugy csokkenteni, hogy ne zavarjon.

  • galaxys80

    veterán

    válasz Aszpirin #298420 üzenetére

    Én például MacBook -hoz vettem anno és nagyon szeretem.
    Ha szükség lenne új egérre más nem jöhetne szóba nálam.

Új hozzászólás Aktív témák