Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigrob

    őstag

    válasz Gicz #278234 üzenetére

    Ugye hazánkban nem támogatott készülék.
    Februárban vásároltam, bő fél évig szenvedtem térerő, hívás szakadás és ki nem csörgési problémákkal, amit a béta vonal javított ideiglenesen, majd a stabil 13-mal megjavult. (Telekom vonalon)
    De azért voltak anomáliák, random app lefagyások, illetve dolgok amiket nem értettem pl.: ha bekapcsolom a zseblámpát majd lezárt képernyőnél kikapcsolom miért old fel?
    Miért nincs arcfelismerés? Szeretném én elődönteni, hogy vállalom-e a kockázatot a nem túl pontos ujjlenyomat érzékelő mellett... (Android 13-al ez is 10/9 feloldott már ugyan)

    Szerettem, mert droid fronton szerintem a legszebb képeket csinálta, de én csalódtam a Pixel Experienceben.. :U

    Szuterén helyiségben dolgozom, térerő nem épp a legacélosabb, a Pixel emiatt merült mint az állat, ugyanolyan felhasználás mellett több mint 2 napot kibír a 14 pro max. 7 óra kijelző idővel szoktam feltenni 20% körül.
    Sokkal gördülékenyebb, "smoothabb" az ios mint a droid, sokkal jobb rajta pötyögni is. :)

    Más: A pixel watchban pl. nem megy alapból az EKG állítólag jogi okok miatt, de kimész Ausztriába megjelen az app és utána tudod használni...
    Nem vettem végül, de ez volt az utolsó szög a Pixel Experience koporsójában. Igaz az óra ára bőven becsúszott a telefonba, de majd jövőre veszek egy AW-t és használom, nem mókolom, hogy működjön amit amúgy tud..

    Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

  • bbendre

    őstag

    válasz Gicz #278234 üzenetére

    Én 6 év Pixelezés után váltottam. Hiányzik a kamera, a now playing és egy két funkció. De a Pixel sok tekintetben rémálom volt. A Pixel 6 pedig végleg elvette a kedvem az Android-tol

    Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

Új hozzászólás Aktív témák