Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hovi

    aktív tag

    válasz kutga #245217 üzenetére

    Pár hete tértem át androidról. H P30 pro volt, de elérte a két éves kort. Utódot nem találtam megfelelőt. Mármint androidot. Először vettem használtan egy I8 plust. Tesztelgettem. Aztán áttértem egy I12-re. Ahogy fentebb is írták, van amiben az IOS s van amiben az Android jobb. Ami engem meggyőzött, az az értesítések. Android alatt hol a messenger, hol a gugli chat, hol a levelek s miegyebek értesítései nem jöttek meg. Itt, minden azonnal megjön. Sőt, még a Huawei órámra is. (teams, outlok, messenger, google chat...stb) Persze nem tetszik, hogy "sokáig" kell tölteni. De egy napot kibír, éjszaka meg had igya a naftát. (érdekes, hiába van bekapcsolva az optimalizált töltés, pár óra alatt felmegy 100-ra, s reggelig ott tartja). Nem tetszik: hogy SMS-nél nincs kézbesítési jelentés (persze imessagesnél van), meg nagyon fapados a tárcsázó (hiányzik a T9 keresés) de ezzel együtt tudok élni. Ja: s évekig jönnek a frissítések. A parancsok app pedig csúcs. A wallet is. Engem meggyőzött, bár hosszú folyamat volt.

Új hozzászólás Aktív témák