Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El Diabl0

    junior tag

    válasz Gáben81 #240666 üzenetére

    Érdemes azt is megnézni, hogy a vele egykorú, hasonló árú Huawei P20 Pro hogyan működik... Itt van még mindig a fiókban, miatta váltottam fél éve iOS-re. :DDD :DDD Összevissza rángatózik, akadozik, belassul. Van, hogy 2-3 másodpercet gondolkodik, mire megnyitja pl. a Chrome-ot, messengert. Olyan is előfordult, hogy újrarajzolta az egész főmenüt egy játék után (6GB RAM-os). A Chrome is szaggat állandóan, még a billentyűzet is szeret akadozni. Gépelem a szöveget, ütemtelenül, összevissza rezeg és egyenként szaggatja a betűket. Már a 2., 3. szót gépelem és akkor végez az elsővel. Szörnyű élmény lett! A Samsung pedig az üzemidőt szereti elcseszni (az ő rendszerük alapból is lagol), bár szerintem az az Exynos hibája. Az új telefon simán bír mondjuk 1.5 napot, 1 év múlva, amikor küldik az új főverziót kb. feleződik az üzemidő (Huaweinél is erősen csökkent). Remélem, ilyenek iOS-en nem fognak előfordulni. Azt meg sem említem, hogy kb. fél évente küldték a havi biztonsági frissítést...

    Mivel nincs Androidon olyan szintű biztonsági mentés mint iOS-en (egyenként le kell töltened minden appod, hátteret, egyenként beállítgatni újra mindent), így a gyári beállítások is egy szenvedés, úgyhogy hagytam is.

Új hozzászólás Aktív témák