Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaise

    veterán

    válasz zolikaDB #15638 üzenetére

    Most nem tudok linkelni, mert be van zárva az Apple Store, de a refurbished azt jelenti, hogy valamilyen visszaküldött, vagy apró hibával javított darab, igaz nem a szép dobozban kapod, hanem sima egyszerűben, de cserébe lényegesen olcsóbb, és ugyanazok a garanciális feltételek.

    Manchestert kérdezd meg, asszem neki van USA-ból származ refurbished iPad2-je.

    Simát szerintem nem feltétlenül éri meg hozatni 500 USD + áfa, kb 120ezer Ft, annyiért meg már itthon is lehet kapni iPad 3-at.

    [ Szerkesztve ]

  • manchester85

    addikt

    válasz zolikaDB #15638 üzenetére

    Az iPad 2 16GB nettó 400$, a Blaise által említett változat nettó 320$. Lényegében mindkettő ugyanúgy új, ugyanolyan tartozékokkal és garanciával, egyedül a doboz más picit. Ha gyárilag hibás volt valami, és kijavították, az is refurb lesz. Ezekhez jön még hozzá a helyi adó, ami nagyjából 30$, de államonként eltér. Nagyjából ennyi. Viszont a refurb alap változat nem mindig van raktáron, nagyon figyelni kell, ha találni akarsz. Most épp nem tudok linket adni, mert leállás van a Store-ban az Apple Event miatt.

    Na, Blaise megelőzött, és már mindent le is írt helyettem. :DDD Igen nekem volt, de már eladtam (árában :DDD ) mert most nem igazán van rá szükségem, majd megveszem a 3. generációt ugyanennyiért. :)

    Jojo5!

    Ezek az újak, de az enyém még a régi volt, én ugyanis még 350$-ért vettem, és az új változat ára esett 320$-ra az olcsóbb alkatrészeknek köszönhetően.

    BoboDJ!

    Valóban van egy-két ilyen állam, de ha nem oda megy az ismerőse, akkor teljesen mind1, az áfát ugyanis a rendelési cím alapján számítják ki. :)

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák