Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #17791 üzenetére

    Az én megyémben - állítólag - komoly bázisa van még mindig a mikrohullámú Interntnek, szomszédomnak a szerelő azt mondta, hogy megyeszerte 7000 előfizető kb. 2009-2015 harmadik negyedévéig, maga is mikrós netet vett igénybe, pedig már 2011-ben is agitáltam - igaz akkor még az ADSL-re, majd 2013-tól a VDSL2-re -, hogy váltson arról. Lenyomott kemény 6 évet azzal, és ha bírta volna továbbra is a szolgáltató a fantasztikus 2,6 Mbps-ot, még most is ott lenne. Megjegyezem közvetetten az Inviteltől volt az Internet Speedtest, is az Invitel-t jelölte meg ISP-nek. Csak amikor 0,2 Mbps-ra csökkent, meg egyáltalán nem ment, és 12x kint volt nála a szerelő, akkor tudtam közvetlenül áthozni az Invitelhez. 2990 Ft-ért alapból 15x gyorsabb, de az utóbbi időkben mért sebességeihez képest 150x az eltérés, úgy hogy oda 3500 Ft körül fizetett havonta - csak ugye volt a késleltetett fizetés opció - , itt meg még olcsóbb is.

    Egyébként ha nyer az Invitel kellő összegű támogatást a pályázaton, akkor van rá esély, hogy Nálatok is fejleszt ED3-ra nem? Mert egyébként az egyetlen út, hogy ahol nincs konkurencia is megérje nekik fejleszteni, csak az ha uniós, vagy állami pénzből teszik. Amin mindenki nyer, az állam és / vagy az unió is, mert az adófizetők a régióban, nagy hirdetőtáblákon fogja olvasni, hogy a projekt milyen pénzből valósul meg, az ISP is mert neki egyrészt vagy semmibe, vagy csekély befektetésbe kerül, és megszilárdítja még jobban a lába alatt a talajt,és az efi is, mert gyorsabb lesz a kapcsolata.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák