Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz envagyok #4888 üzenetére

    Sikerült a helyéről kikapnom az NVME SSD csavartartóját (kijött a lapból, pedig nem voltam nagyon erős), a hozzá adott rögzítő csavar finoman szólva kacat, a gallér része nem egyenletes, ha cak simán behajtom, belecsipett volna a szélső chip-be. :N

    Megoldottam, találtam egy alaplap alá való távtartó bolhát, azt finoman betekertem, és csinált magának kb. 0,3 mm-es mélységű menetet, szépen sikerült tövig behajtanom, rendesen meg is szorult, meg kerestem bele egy kisebb fejű csavart, így már tökéletes. ;]

    A másik:

    Az EPS csati finoman szólva sem a legjobb helyen van, ha az ember hátsó 140-es ventit/radiátort szerel be, akkor nehézkes a csatlakoztatás.

    Még egy szösszenet:

    a FAN csatik kiosztása nem a legszerencsésebb, ráadásul szorosan egymás mellett van a CPU socket alatt a CPU_FAN és az egyik SYS_FAN - 3 pines, így a SYS_FAN-ba 4 pines csatit nem lehet bedugni - ezt majd egy toldóval megoldom - a 6 hengeres XEON miatt nem baj ah a VRM is kap egy kis közvetlen légáramlást. :K

    A másik SYS_FAN meg a lap legalján van, meglehetősen messze mindentől (én oda ezért a pumpát dugtam :DDD ).

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák