Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz darál0w #13889 üzenetére

    Nem vagyok egy félős, de nem semmi ami az utakon van...oda kellett figyelni rendesen melyik kanyar mennyivel...

    Gorneck#1239

  • lipi67

    veterán

    válasz darál0w #13889 üzenetére

    Semerre. Végrehajtó, rendőrség. Eszméletlen. Van egy srác, nem volt az országban 4 hónapig. Rokonai "elfelejtették" fizetni a gyerektartást (20k/hó) Előzmény: 5 éve vált el. Volt egy közös lakásuk. Azon válásukkor pár100.000FT hitel. Váltak,s Ő hülye volt..Belement abba, hogy a lakást eladják, az a feleségé és a hitelt is Ő (a srác) fizeti. Cserébe, nem fizet Gyerektartást. Erre a csaj fél év után feljelentette, az önkormányzat (gyámügy) megelőlegezte neki a fél évet, s a srácot elmarasztalták. Azt a zsét 1összegben be is fizette az itteni önkormányzatnak. Közben elitélték ezért kiskorú veszélyeztetése miatt. Most meg kint volt, s 4x20.000FT hátralék lett. Egy kva szó, semmi, csak jön egy papír, hogy a kocsija lefoglalás alá kerül, s mikor pénzt akart kivenni, kiderült, hogy a végrehajtó zárolta a számláját. Uaz a végrehajtó 1998 óta szart se csinál a volt feleségemmel, 1998-tól 2008-g lóg havi 35.000-rel, váláskor még párszezezer tartozása is volt stb. Kb 1 éve fizetget, de hónapok óta 10-12k, s most 2 hónapja semmi..
    S azt mondja, nem tud tenni semmit. Holott válásunk óta 2 házat is vett..
    _én ezt nem értem._

    (#13890) Gyuri27: Gigabyte UD3R+Team Xtreem 1200 2x1 GB
    Most meg a PCMark szívat, 11600pont felé nem tudok menni:( [link]

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák