Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Üdv!

    A topikotokban kezdődött a téma, de mivel nem odavaló, így itt szeretném közölni veletek meglátásomat.

    Álljon példaképp anno liksoft reagálása még anno a jogos moderálás topikban, amely nem off-kérdés volt, de segít megérteni a kérdést és a moderátorok álláspontját, valamint az enyémet is.

    Jórészt nem off-olni szoktam a szakmai topikokban, de értem mi a sérelmetek, én is off-oltam eleget, jól éreztük magunkat, de ha jött egy mod, akkor nem folytattuk tovább.

    A fenti példát, ha elolvassátok részletesen, akkor halvány képet kaptok, hogy mire is gondolok.
    Ha egy újonc betéved a topikba, és keresni kezdi az Ő problémájának megoldását ...pl egy alaplapos topikban ide vezérlővel kapcsolatos gondjai vannak és a keresőbe beírja, pl hogy IDE, akkor lehet kap egy jól meghízott topikban 500 találatot...ezután szűkíti pl a vezérlő típusának beírásával, ami legyen pl Jmicron.
    Itt már kevesebb...legyen 40 találatot kap. Mivel tudni szeretné a választ, illetve azt, hogy a találat "teljes történetét", kinek mi volt a problémája, illetve a megoldást, így az adott hsz oldalát lekéri..
    Ha több gond is akad a jelen esetben IDE vezélővel, akkor bizony a találatok közti is elég sok hsz-t el kell olvasni, amíg megtalálja a neki megfelőt.
    Sok off mellett viszont elmehet a kedve a kereséstől...és 20 perc időpazarlás után megkérdi mi lehet a probléma, de mi van akkor, ha egy guglizó USER néz be a PH-ra emiatt. Ugyanezt csinálja, csak nem regel be, mivel elmegy a kedve az egésztől és levonja azt a következtetést, hogy itt sem nagyon a szakmaiság van előtérben, hanem a hülyülés.
    Semmi bajom az offolókkal, de az éremnek is lehet több oldala.
    Kérlek benneteket gondolkodjatok el ezen.
    Tudom vannak köztetek veteránok is, vagy olyanok, akik nagy ívben leszarják az érem másik oldalát.

    Nem kioktatni jöttem ide, de ami a Jogos Mod-ban megy az már kicsit necces részetekről... azon gondolkodtatok már (aki ott vitázott), hogy új reges újoncként ugyanazt leírva mi lett volna a következménye?
    Részemről ennyi, asszem itt elfér, és ide is tartozik, mivel innen indult a vita.
    Bocs, hogy "betámadtam", de ismertetni szerettem volna az álláspontomat, mielött kinek hogy nyaltam be vád ért volna....pár napos fent említett topikban leírtak után.
    Érdekember mindenki, de néha érdemes mások érdekeit is figyelembe venni (itt nem magamra, hanem csóró guglizó userre gondolok).
    Köszönöm, részemről ennyi! :R

Új hozzászólás Aktív témák