Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz Broken heart #28161 üzenetére

    Hozz létre egy másik profilt is.
    Legjobb, ha veszed a fáradtságot, és default bios-on játszol 3 órát. 1.1V jedec-en.
    Ezzel ki is zárhatod a hw hibákat, ill. a windows hibákat is.
    Az is van rendesen, ha esetleg vmi mókolt lenne.
    Kipróbáltam a múlt héten párat, hát..., az eredeti w11 ami legalább elsőre működik. Abban csak a defit kell helyre tenni, míg más verziók elég érdekesek. Meg vannak kaverva az energia sémák, hogy ilyenekhez is vezetnek.
    Visszakanyarodva a problémádhoz.
    Én ha van gpu oc, uv, akármi, azt is alapra tenném.
    Mindenhol, nvidia cpl és win séma is, legyen normál, balanced.
    Ha így minden alapon megy, akkor a hibát véletlenül is, de te hozod létre.
    Erős gpu uv-tal is tudok bsod-t előidézni, nem csak kilépést.
    Sajnos azt kell hogy mondjam, amit mások is osztanak, 10 kör tm5 nem garancia. 40 perc váltó sem. Akkor még nem is említettem a psu kisütéses retrain-t, ami szintén fontos, hogy utána is jó maradjon.
    Szóval egy áment még egy egyszeri 90 perces váltó után sem szabad kimondani.
    B verzió, való élet a teszt, tudod kezelni a problémákat, és beavatkozol ha jelentkezik.
    A ma reggeli hirtelen pityókás hangulatom eredménye volt a 8200c36, őszinte leszek, 1 kör usmus-ra állítottam. Utána még játszottam is rajta, semmi fagyás vagy bármi nem jött elő.
    Hozzáteszem, nálunk ha egy óra aktív játék van, az rekord. 3 órát sosem ment :)
    Tehát először minden alapon, aztán ha nincs hw vagy sw hiba, gyengébb profil készítése.
    Emlékeimben valai őrült magas feszültségek élnek, hogy vmi 1.5V+ a 8000-es oc profilod.
    Kreálj fesz limitre is, mondjuk úgy, hogy meghatározod, max mc 1.35V, max tx 1.26V, max vddq 1.45V. Ebből mi jön ki.
    Akármi is jön ki, napira jó, mert alacsony minden.

    Szerk.:
    Hagyd a log-ot, nem mindig ír be. Kevés fesz, instabilitásra utal a jelenség.
    Alap bios-on nem forr fel játék alatt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák