Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz zebra_hun #13466 üzenetére

    Hát, fizu után akarom megvenni a CPU-t, mielőtt végleg kikopik a boltok polcairól ez a széria, addig kell találnom valamit erre. Még az sincs kizárva, hogy felhívom a telefonos supportot, beszéltem már velük máskor is. Persze, a fontos dolgokról nekem is van mentésem, nem is ez a probléma az újratelepítéssel, hanem az, hogy van egy csomó (több száz) pluginem, amik nagy részét akciósan vettem, és ezek közül jópár sajnos 1 telepítéses, azok problémásak lennének, ha buknám őket. Meg van néhány olyan progim, ami géphez kötött, bár a legtöbbet úgy emlékszem fel lehet oldani, ha migrálni akarja az ember, csak ez mind komoly macera, és egy évek óta f.szán belakott, gyakorlatilag hibátlanul működő rendszerről van szó. Mondjuk annyit lehet (biztos) megcsinálok a művelet előtt, hogy Macriummal csinálok egy img-et a rendszerről, és ha nem indul el a másik CPU-val, vagy valami kehéje lesz, akkor lehessen kísérletezni.
    Az mindenesetre pozitív, hogy nálad ez nem jelentett gondot. Virtualizáció szerintem nálam sincs bekapcsolva, a Bitlockert meg kikapcsoltam már, de ha valamiért kellene, a kulcs megvan.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák