Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crvsh3R

    senior tag

    válasz #Morcosmedve #9330 üzenetére

    Köszi! A gép maga megy, most is arról írok. Csak zavart az a két pattanás. A videóban olyan könnyen feltették a procihűtőt, nálam meg asszony is kellett hozzá, de így is vesződtünk vele fél órát legalább. A backplate nem akart megtapadni az alaplap hátulján lévő fémen, kézzel kellett vakon belejátszani a csavarokat. Most játék alatt max. 56 C fokig ment fel a hőfok a stock cooler 71 C fokával szemben. Így is van értelme szétszedni és ránézni? Pattanásnál a backplate-ből kiálló anyákra gondoltam, hogy belepattantak az alaplap átmenő furataiba, gondolom azért csak nem a proci vagy a lap pattant, gondolom akkor a gép sem menne.

    @kistocso
    Előző gépeimben is Arctic hűtők voltak, nekem ez a gyártó bevált. Egyébként igen, a RAM-ok miatt választottam pont ezt a hűtőt és a műanyag backplate miatt. Nem bízom a fém backplate-ekben, nehogy rongálják az alaplapot. Viszont a stock cooler felfüggesztése azért jobban tetszik, ott nem kellett játszani csavarokkal, no meg azzal, hogy mennyire húzd meg.

    Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Új hozzászólás Aktív témák