Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V!ck

    aktív tag

    Üdv mindenkinek :R

    Csatlakoznék a klubba (bár read only-ban itt vagyok vagy fél éve)

    Miután szanaszét hajtottam minden porcikáját kiismertem a csodás FX 8320-nak és rájöttem, hogy netezésen/ph-n/zenehallgatáson/filmnézésen kívül már másra nem igazán használom a gépet, megváltam tőle az RX480-nal egyetemben és beléptem a kék táborba egy G4560-nal. Bírtam is vagy 3 napig :DDD jó-jó, meg hűvös, meg stb, de a "tudat", tudjátok :B ... szóval sürgősen vettem egy jóárasított i7 6700-at... nagyon meg vagyok elégedve vele, a tisztesen meghúzott FX-et is fényévekkel körözi, miközben szinte nem is fogyaszt... na de hát az a kisördög, meg a hangok :DDD ... hogy-hogy nem pont szembe jött velem egy jóárasított 7700K :B... szóval megint elkapott a gépszíj és itt nem állhatok meg, a H110M-K elég hurka lesz ide (megkapják az ősök a G4560-nal, úgyis terveztem nekik egy korrekt upgrade-et), néznem kéne valami korrekt Z270-es lapot, ami nem heroin áron van, de nem is a legalja. Ja, és valami nagyobb hűtőt, mert a gyári rézmagos intellel egy kicsit trottylingol, ha megsimítom AVX-szel, pedig egy hangyányit még alul is feszeltem :DDD
    Na ez se egy rövid behopp volt, sry :B

    Ha valakinek van ötlete egy nem túl drága, normális Z270-es lapra és egy valamire való hűtőre ne tartsa magában... pici tuning biztos lesz, nem is én lennék ha nem lenne... de nem őrültködni akarok és delid sem játszik (mondjuk ez még változhat :DDD )

    V!ck

    [ Szerkesztve ]

    Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

Új hozzászólás Aktív témák